Marketing

Jak badać opinie klientów?

Dodany przez Wiesława, w dniu 23/12/2012

(...) Nasze szkolenia menedżerskie oraz szkolenia sprzedażowe to pomoc w operacyjnej pracy firmy. W ramach szkolenia sprzedażowego zaprojektujemy a także zrealizujemy specjalistyczne szkolenia warsztatowe w składzie jakich znajdą się elementy praktyki a także teorii. Część zajęć odbywa się w naturalnym środowisku zakupowym. Typowe mechanizmy psychologiczne pracownicy działu handlowego nauczą się sprzedawać w sposób efektywny obficie przykładami wybranych zachowań sprzedażowych. Scharakteryzujemy wybrane elementy kultury kontaktu z kontrahentem, jakie tworzą lojalność kontrahentów. Na podstawie wiedzy ze szkolenia sprzedażowego charakteryzujemy a kierownicy efektywnie pokierują zespół do upragnionego celu.Opisywane marketing research, a więc innymi słowy badania marketingowe, to obiektywny, celowy oraz systematyczny proces (...)

Powiązane tagi: marketing, promocja, public relations, szkolenia

Linki AdWords dla każdego

Dodany przez Edwin, w dniu 17/12/2012

(...) z wyszukiwarki będą poszukiwać fraz związanych z oferowanymi przez Ciebie produktami lub usługami. Wyświetlą Twoją reklamę po wpisaniu w wyszukiwarkę Google frazy zgodnej z wybranymi lub poleconymi przez agencję SEM słowami kluczowymi. Dzięki temu Twój link będzie dokładnie dobrana do tego, czym się interesują. To nastawia internautów pozytywnie do Twojej firmy (linki sponsorowane są mało inwazyjne i odpowiada to oczekiwaniom internautów) i zwiększa szansę powodzenia! Możesz wykupić kampanie linków Google AdWords niezależnie od zasobności Twojego portfela. Nie ma wymogu min. wydatków. Możesz na przykład zacząć z niskim budżetem, aby linki sponsorowane sprawdzić w wyszukiwarce i sprawdzić, jakie frazy i reklamy najlepiej się sprawdzają, aby potem stopniowo dostosowywać (...)

Powiązane tagi: google, marketing, reklama

Sprawdź pozycjonowanie

Dodany przez Gaudenty, w dniu 20/10/2012

(...) użytkowników do wykonywania określonych przez nas akcji, że strona będzie kanałem komunikacji pomiędzy korporacją a klientami? Prawidłowe mapa pozycjonowanie oraz pozycjonowanie strony w Google Maps a także pozycjonowanie strony na Google.pl daje znaczną przewagę nad konkurencją. Dlaczego optymalizacja stron www oraz pozycjonowanie w Google są dziś tak ważne. Przekonaj się, że tanie pozycjonowanie promocja Google może okazać się kluczem do twojego sukcesu w biznesie. Na pewno możemy zagwarantować, że promocja w internecie czy też promocja strony www może stać (...)

Powiązane tagi: google, marketing, pozycjonowanie, promocja, reklama