Wiadomości o podobnej tematyce

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

różne, biznes, polityka

Jakie umeblowanie do magazynu,

Umeblowanie magazynu to czynność, która nie zdarza się na co dzień – ale która mimo wszystko jest bardzo ważna, ponieważ na solidne meble magazynowe mamy okazję zdecydować się tylko raz na długie późniejsze lata ich użytkowania i dlatego już od początku należy wybierać rozsądnie.

Jakie są w takim razie cechy idealnego umeblowania do magazynu i na co zwracać uwagę?

MATERIAŁ, Z JAKIEGO WYKONANE SĄ MEBLE
Regały magazynowe muszą być wykonane z konkretnych i solidnych materiałów odpornych na zniszczenia wywołane upływem czasu, brakiem klimatyzacji, a czasami działaniem szkodliwych czynników takich jak m.in. wilgotność pomieszczenia czy nietypowe temperatury. Jest to ważne szczególnie dlatego, że przechowywane w magazynie przedmioty powinny być chronione przez meble przed wszelkimi uszkodzeniami. Dlatego najczęściej sprawdzają się klasyczne meble ze stali nierdzewnej do magazynu. Są one trwałe, dobre zabezpieczają zawartość i są stosunkowo niedrogie w zakupie hurtowym.

KOMPATYBILNOŚĆ MEBLI - ZESTAWY
Ważne jest to, aby meble funkcjonowały w praktycznych i możliwych do uzupełniania w razie potrzeby zestawach.

UDOGODNIENIA W MEBLACH
Każdy mebel magazynowy powinien mieć szereg drobnych udogodnień, które na dłuższą metę powiększają wygodę użytkowania ich. Mogą to być automatyczne blokady w szufladach magazynowych lub specjalne przegródki i inne udogodnienia ułatwiające sortowanie dokumentów.

JAKOŚĆ PRODUCENTA
Zaopatrując magazyn lub biuro w meble do magazynowania, pamiętajmy również o korzystaniu wyłącznie z usług sprawdzonych w tej branży producentów: dzięki temu unikniemy problemów technicznych, problemów z przewiezieniem i montażem mebli oraz wszelkich innych przeszkód z dostawą i użytkowaniem zakupionego zestawu. Przy zakupie większej ilości mebli u najlepszych producentów dbających o swoich klientów możemy również liczyć na cenowe upusty.

Okiem reportera

różne
biznes
polityka