Wiadomości o podobnej tematyce

 • Chcemy kupować coraz więcej mieszkań, nawet bez rządowego programu

  W półroczu 2017 r. banki udzieliły 108 tys. kredytów mieszkaniowych, tj. o 5,7 proc. więcej niż na 2016 r. Dobre wyniki wiązano na ogół z programem MdM. a może jednak słusznie?

 • Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy

  W przyszłym miesiącu na brytyjskiej telewizji widzowie zobaczą kampanię przekonującą palaczy do rzucenia palenia używając papierosów elektronicznych. Autorem spotów był rządowa agencja do spraw zdrowia publicznego.

 • Urząd Lotnictwa Cywilnego zaniepokojony odwołaniem lotów przez Ryanaira

  Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego na piśmie do irlandzkich linii lotniczych Ryanair wyraził "duże zaniepokojenie" na związku z odwołaniem przez tego przewoźnika rejsów do Polski - poinformowała rzeczniczka ULC Karina Lisowska.

 • W Polsce powstanie pociąg hybrydowy

  W Polsce powstanie pociąg hybrydowy. na jednym składzie będzie zarówno napęd elektryczny, jak spalinowy. List intencyjny na sprawie zaprojektowania maszyny podpisali między innymi przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu, fabryki Cegielski oraz spółki Przewozy Regionalne.

różne, biznes, polityka

Jakie umeblowanie do magazynu,

Umeblowanie magazynu to czynność, która nie zdarza się na co dzień – ale która mimo wszystko jest bardzo ważna, ponieważ na solidne meble magazynowe mamy okazję zdecydować się tylko raz na długie późniejsze lata ich użytkowania i dlatego już od początku należy wybierać rozsądnie.

Jakie są w takim razie cechy idealnego umeblowania do magazynu i na co zwracać uwagę?

MATERIAŁ, Z JAKIEGO WYKONANE SĄ MEBLE
Regały magazynowe muszą być wykonane z konkretnych i solidnych materiałów odpornych na zniszczenia wywołane upływem czasu, brakiem klimatyzacji, a czasami działaniem szkodliwych czynników takich jak m.in. wilgotność pomieszczenia czy nietypowe temperatury. Jest to ważne szczególnie dlatego, że przechowywane w magazynie przedmioty powinny być chronione przez meble przed wszelkimi uszkodzeniami. Dlatego najczęściej sprawdzają się klasyczne meble ze stali nierdzewnej do magazynu. Są one trwałe, dobre zabezpieczają zawartość i są stosunkowo niedrogie w zakupie hurtowym.

KOMPATYBILNOŚĆ MEBLI - ZESTAWY
Ważne jest to, aby meble funkcjonowały w praktycznych i możliwych do uzupełniania w razie potrzeby zestawach.

UDOGODNIENIA W MEBLACH
Każdy mebel magazynowy powinien mieć szereg drobnych udogodnień, które na dłuższą metę powiększają wygodę użytkowania ich. Mogą to być automatyczne blokady w szufladach magazynowych lub specjalne przegródki i inne udogodnienia ułatwiające sortowanie dokumentów.

JAKOŚĆ PRODUCENTA
Zaopatrując magazyn lub biuro w meble do magazynowania, pamiętajmy również o korzystaniu wyłącznie z usług sprawdzonych w tej branży producentów: dzięki temu unikniemy problemów technicznych, problemów z przewiezieniem i montażem mebli oraz wszelkich innych przeszkód z dostawą i użytkowaniem zakupionego zestawu. Przy zakupie większej ilości mebli u najlepszych producentów dbających o swoich klientów możemy również liczyć na cenowe upusty.

Okiem reportera

różne
biznes
polityka