Wiadomości o podobnej tematyce

 • MF proponuje nowy bufor ryzyka systemowego dla banków

  Wprowadzenie dodatkowego bufora ryzyka systemowego dla banków - zakłada projekt rozporządzenia ministra rozwoju finansów, którego nowa wersja pojawiła się na stronie Rządowego Centrum Legislacji.

 • UOKiK ostrzega przed firmą telekomunikacyjną Nasza SA

  Urząd Ochrony Konkurencji Konsumentów prowadzi postępowanie przeciwko firmie telekomunikacyjnej Nasza SA - podał Urząd. Jak dodał, firma ta wprowadza na błąd klientów, podszywa się pod obsługującego ich operatora.

 • Maksymalne stawki podatków opłat lokalnych wzrosną na 2018 r. o 1,9 proc.

  W 2018 r., po dwóch latach obniżek związanych z deflacją, wzrosną maksymalne stawki podatków opłat lokalnych. Podwyżka ma związek z inflacją wyniesie średnio 1,9 proc.

 • Na czas naprawy wyłączono najstarszą elektrownię atomową świata

  Drugi reaktor elektrowni atomowej Beznau na północy Szwajcarii został wyłączony na nocy z piątku na sobotę z powodu konieczności przeprowadzenia naprawy - poinformował operator elektrowni, firma Axpo. Beznau to najstarsza na świecie działająca elektrownia atomowa.

różne, biznes, polityka

Jakie umeblowanie do magazynu,

Umeblowanie magazynu to czynność, która nie zdarza się na co dzień – ale która mimo wszystko jest bardzo ważna, ponieważ na solidne meble magazynowe mamy okazję zdecydować się tylko raz na długie późniejsze lata ich użytkowania i dlatego już od początku należy wybierać rozsądnie.

Jakie są w takim razie cechy idealnego umeblowania do magazynu i na co zwracać uwagę?

MATERIAŁ, Z JAKIEGO WYKONANE SĄ MEBLE
Regały magazynowe muszą być wykonane z konkretnych i solidnych materiałów odpornych na zniszczenia wywołane upływem czasu, brakiem klimatyzacji, a czasami działaniem szkodliwych czynników takich jak m.in. wilgotność pomieszczenia czy nietypowe temperatury. Jest to ważne szczególnie dlatego, że przechowywane w magazynie przedmioty powinny być chronione przez meble przed wszelkimi uszkodzeniami. Dlatego najczęściej sprawdzają się klasyczne meble ze stali nierdzewnej do magazynu. Są one trwałe, dobre zabezpieczają zawartość i są stosunkowo niedrogie w zakupie hurtowym.

KOMPATYBILNOŚĆ MEBLI - ZESTAWY
Ważne jest to, aby meble funkcjonowały w praktycznych i możliwych do uzupełniania w razie potrzeby zestawach.

UDOGODNIENIA W MEBLACH
Każdy mebel magazynowy powinien mieć szereg drobnych udogodnień, które na dłuższą metę powiększają wygodę użytkowania ich. Mogą to być automatyczne blokady w szufladach magazynowych lub specjalne przegródki i inne udogodnienia ułatwiające sortowanie dokumentów.

JAKOŚĆ PRODUCENTA
Zaopatrując magazyn lub biuro w meble do magazynowania, pamiętajmy również o korzystaniu wyłącznie z usług sprawdzonych w tej branży producentów: dzięki temu unikniemy problemów technicznych, problemów z przewiezieniem i montażem mebli oraz wszelkich innych przeszkód z dostawą i użytkowaniem zakupionego zestawu. Przy zakupie większej ilości mebli u najlepszych producentów dbających o swoich klientów możemy również liczyć na cenowe upusty.

Okiem reportera

różne
biznes
polityka