Wiadomości o podobnej tematyce

 • Parlament Europejski za wprowadzeniem prostszych etykiet energetycznych

  Podczas wtorkowej sesji plenarnej na Strasburgu europosłowie zagłosowali za wprowadzeniem prostszych etykiet energetycznych na sprzęty AGD, obejmujących skalę od A do G. Wcześniej Parlament Europejski zawarł teraz nieformalne porozumienie na tej sprawie z Radą UE.

 • Co czytają ludzie biznesu (2)

  Kontynuuję wątek książek, które inspirują bądź inspirowały ludzi związanych z biznesem rynkiem kapitałowym. Dla osób z mojego pokolenia, nie będzie zaskoczeniem, że zwłaszcza młodzieńcze inspiracje będą się powtarzać, być może będą bardzo podobne: Karol May Winnetou, Zbigniew Nienacki Pan Samochodzik, a może Alfred Szklarski seria o Tomku Wilmowskim. Od czasu do czasu pojawi się Edward Stachura. Jednak pozostałe pozycje to teraz bardzo szeroki przekrój. Odkrywają powszechnie znane (lub n

 • Technicy na rozdrożu

  Ocena techniczna wykresu leży zawsze na oku obserwatora. To podstawowa prawda. Oczywiście analiza techniczna ma kilka założeń dotyczących kształtu formacji oraz PRAWDOPODOBNEGO kierunku wybicia, jednak należy pamiętać, że owe prawdopodobieństwa często są wyłącznie powtarzanymi od lat stwierdzeniami, bez faktycznej systematycznej weryfikacji. Ot choćby takiej, jaką na swoich książkach robi T. Bulkowski. Można mieć zastrzeżenia czasem do jego metodologii, lecz faktem jest, że próbuje zweryfikowa

 • Budda na Niebieskich Dżinsach

  Serdecznie zapraszam pod nowy adres BiznesBezStresu.pl .

różne, biznes, polityka

Jakie umeblowanie do magazynu,

Umeblowanie magazynu to czynność, która nie zdarza się na co dzień – ale która mimo wszystko jest bardzo ważna, ponieważ na solidne meble magazynowe mamy okazję zdecydować się tylko raz na długie późniejsze lata ich użytkowania i dlatego już od początku należy wybierać rozsądnie.

Jakie są w takim razie cechy idealnego umeblowania do magazynu i na co zwracać uwagę? Na te pytania odpowiedź przestawi firma darlog.pl

MATERIAŁ, Z JAKIEGO WYKONANE SĄ MEBLE
Regały magazynowe muszą być wykonane z konkretnych i solidnych materiałów odpornych na zniszczenia wywołane upływem czasu, brakiem klimatyzacji, a czasami działaniem szkodliwych czynników takich jak m.in. wilgotność pomieszczenia czy nietypowe temperatury. Jest to ważne szczególnie dlatego, że przechowywane w magazynie przedmioty powinny być chronione przez meble przed wszelkimi uszkodzeniami. Dlatego najczęściej sprawdzają się klasyczne meble ze stali nierdzewnej do magazynu. Są one trwałe, dobre zabezpieczają zawartość i są stosunkowo niedrogie w zakupie hurtowym.

KOMPATYBILNOŚĆ MEBLI - ZESTAWY
Ważne jest to, aby meble funkcjonowały w praktycznych i możliwych do uzupełniania w razie potrzeby zestawach.

UDOGODNIENIA W MEBLACH
Każdy mebel magazynowy powinien mieć szereg drobnych udogodnień, które na dłuższą metę powiększają wygodę użytkowania ich. Mogą to być automatyczne blokady w szufladach magazynowych lub specjalne przegródki i inne udogodnienia ułatwiające sortowanie dokumentów.

JAKOŚĆ PRODUCENTA
Zaopatrując magazyn lub biuro w meble do magazynowania, pamiętajmy również o korzystaniu wyłącznie z usług sprawdzonych w tej branży producentów: dzięki temu unikniemy problemów technicznych, problemów z przewiezieniem i montażem mebli oraz wszelkich innych przeszkód z dostawą i użytkowaniem zakupionego zestawu. Przy zakupie większej ilości mebli u najlepszych producentów dbających o swoich klientów możemy również liczyć na cenowe upusty.

Okiem reportera

różne
biznes
polityka