Wiadomości o podobnej tematyce

 • Grzyb: Polsce naprawdę grozi blackout. Będziemy musieli zmienić naszą energetykę

  Musimy zachować zdrowy rozsądek. na Polsce był brak zaufania, że kto inny niż państwowe spółki może być dobrym partnerem do budowania koszyka energetycznego. A przecież partner nie musi być prywatny, tylko choćby komunalny, co na obrębie wytwarzania dystrybucji mogłoby się sprawdzić. gdyż blackout naprawdę nam grozi - mówi na wywiadzie Andrzej Grzyb, europoseł EPP, szef klubu PSL na Parlamencie Europejskim.

 • Fiskus jednak nie będzie codziennie zaglądał na konta

  Ministerstwo Finansów zamierza wycofać się z projektu, który zakłada przesyłanie dobowego JPK_WB. lecz ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła.

 • Ateny spełniły ostatnie warunki

  Ateny spełniły ostatnie warunki, które blokowały zakończenie oceny reform na tym kraju. Grecki minister finansów Euklidis Tsakalotos oświadczył, że na najbliższym czwartkowym spotkaniu Eurogrupy wierzyciele nie będą musieli dyskutować o reformach będą mogli zająć się kwestią greckiego zadłużenia.

 • Które kraje są liderami innowacji na bankowości?

  Innowacje to nie są pojedyncze pomysły, lecz stały proces. To był wyzwanie nie tylko dla sektora bankowego, lecz całej gospodarki, która wchodzi na nowa erę - ocenili uczestnicy wtorkowej debaty o zarządzaniu innowacyjnością na Europejskim Kongresie Finansowym na Sopocie.

noclegi, kraków, wrocław, hostel, warszawa

Hostel Księżycowy

Wrocław, Warszawa i Kraków to polskie miasta, do jakich przybywa co roku coraz więcej turystów i gości biznesowych z innych stron Polski i z zagranicy.

W dowolnym momencie jesteś w stanie wyskoczyć na kawę, lunch czy piwo z partnerami biznesowymi lub przyjaciółmi w przepięknym otoczeniu starego miasta. Wybierz miasto, w którym pragnąłbyś załatwić interesy, spędzić weekend albo też spotkać się ze znajomymi. Dlaczego opłaca się wybrać jedną z naszych ofert? Bo jako portal zrzeszający niespełna obiektów noclegowych mamy możliwość negocjacji cen, stać nas, aby wybrać hotel Kraków i hotel Wrocław, jaki będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania. Każdy hostel wyposażony jest w osobną kuchnię lub aneks kuchenny. Każdy ma łazienkę i ma świetną lokalizację. Rezerwacje naszych hosteli i pokoi nie są obciążane dodatkowymi kosztami. Baza hosteli Moonhostel oddaje do dyspozycji Państwu komfortowe, dostępne przez cały rok noclegi w Krakowie, we Wrocławiu i w Warszawie, a także hotele Kraków. Po co niepotrzebnie wydawać środki finansowe na hotele w Krakowie, które dysponują małymi i ciasnymi klitkami, a w dodatku które są ciągle okupowane? Przecież hotele w Krakowie to nic innego jak obskurne i małe pokoiki. Nasz hostel Kraków i hostel Wrocław jak również hostel Warszawa znajduje się w centrum starego miasta i jest dla nich rewelacyjną alternatywą. Za korzystniejszą cenę dostajesz przestronny, wspaniale umeblowany i z gustem wykończony hostel Wrocław i hostel Kraków i hostel Warszawa, jaki możesz wynajmować na dni, miesiące, tygodnie i godziny. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wymagań. Serwis Moonhostel.pl oferuje Państwu już teraz w okazyjnych cenach, ładne i komfortowe apartamenty hotelowe. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze dogodnego miejsca noclegowego przez 24 godziny na dobę.

Okiem reportera

noclegi
kraków
wrocław
hostel
warszawa