Wiadomości o podobnej tematyce

 • Bukmacherzy odbijają rynek, czyli jak PiS ograło hazardowy biznes

  Jeszcze kilka miesięcy temu udział uczciwych firm na hazardowym torcie nie przekraczał 10 proc. Dziś wierzą one, że lada moment jedną dziesiątą będzie miała szara strefa.

 • Austria: Wykryto skażenie produktów jajecznych fipronilem

  Do Austrii trafiły produkty jajeczne skażone fipronilem - poinformowała na poniedziałek austriacka Agencja Zdrowia Bezpieczeństwa Żywności (AGES). Chodzi o produkty dla gastronomii pochodzące z Niemiec, Holandii, Belgii Polski.

 • Emeryci są wpychani na szarą strefę. Czas skończyć z tą patologią

  W ocenie ekspertów, z jednej strony ustawodawca zachęca seniorów do zakładania firm, lecz jednocześnie część z nich ogranicza. Grozi im zmniejszeniem lub utratą świadczenia, jeżeli po przejściu na wcześniejszą emeryturę zadeklarują zbyt "wysokie" zarobki. To niesprawiedliwe, ponieważ opłacali swoje składki przez lata.

 • Innowacje nie zawsze przynoszą zyski

  Spora grupa znanych, dużych, innowacyjnych firm technologicznych rozwija się dynamicznie, lecz ma duży problem z zyskami. Mimo to znajdują one finansowanie, często wchodząc na parkiet z ujemnymi wskaźnikami rentowności. Jak to możliwe?

noclegi, kraków, wrocław, hostel, warszawa

Hostel Księżycowy

Wrocław, Warszawa i Kraków to polskie miasta, do jakich przybywa co roku coraz więcej turystów i gości biznesowych z innych stron Polski i z zagranicy.

W dowolnym momencie jesteś w stanie wyskoczyć na kawę, lunch czy piwo z partnerami biznesowymi lub przyjaciółmi w przepięknym otoczeniu starego miasta. Wybierz miasto, w którym pragnąłbyś załatwić interesy, spędzić weekend albo też spotkać się ze znajomymi. Dlaczego opłaca się wybrać jedną z naszych ofert? Bo jako portal zrzeszający niespełna obiektów noclegowych mamy możliwość negocjacji cen, stać nas, aby wybrać hotel Kraków i hotel Wrocław, jaki będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania. Każdy hostel wyposażony jest w osobną kuchnię lub aneks kuchenny. Każdy ma łazienkę i ma świetną lokalizację. Rezerwacje naszych hosteli i pokoi nie są obciążane dodatkowymi kosztami. Baza hosteli Moonhostel oddaje do dyspozycji Państwu komfortowe, dostępne przez cały rok noclegi w Krakowie, we Wrocławiu i w Warszawie, a także hotele Kraków. Po co niepotrzebnie wydawać środki finansowe na hotele w Krakowie, które dysponują małymi i ciasnymi klitkami, a w dodatku które są ciągle okupowane? Przecież hotele w Krakowie to nic innego jak obskurne i małe pokoiki. Nasz hostel Kraków i hostel Wrocław jak również hostel Warszawa znajduje się w centrum starego miasta i jest dla nich rewelacyjną alternatywą. Za korzystniejszą cenę dostajesz przestronny, wspaniale umeblowany i z gustem wykończony hostel Wrocław i hostel Kraków i hostel Warszawa, jaki możesz wynajmować na dni, miesiące, tygodnie i godziny. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wymagań. Serwis Moonhostel.pl oferuje Państwu już teraz w okazyjnych cenach, ładne i komfortowe apartamenty hotelowe. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze dogodnego miejsca noclegowego przez 24 godziny na dobę.

Okiem reportera

noclegi
kraków
wrocław
hostel
warszawa