Wiadomości o podobnej tematyce

 • 82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych

  82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych ludzi, podczas gdy najbiedniejsza połowa ludzkości nic nie otrzymała - wynika z opublikowanego na poniedziałek raportu międzynarodowej organizacji humanitarnej Oxfam.

 • Ministerstwo zachęca do kupowania bitcoinów? To oszustwo

  Wejdź na handel kryptowalutami - zachęcają maile wysyłane... z rządowych adresów. Takie wiadomości trafiają do skrzynek internautów np. z domeny mg.gov.pl - czyli dawnego Ministerstwa Gospodarki. na rzeczywistości te wiadomości są jednak spreparowane nie mają nic wspólnego z instytucjami rządowymi.

 • W 2018 r. wejdą na życie największe na ostatnich latach zmiany na CIT

  W 2018 r. przedsiębiorców czekają największe na ostatnich latach zmiany na CIT. Zdecydowana większość z nich ma jeden cel - zamknąć możliwe kierunki optymalizacji podatkowych - mówi menadżer, doradca podatkowy na Crido Taxand Monika Lewandowska.

 • Rekordowy od lat import węgla z Kaliningradu

  Import węgla z obwodu kaliningradzkiego przez rosyjsko-polskie przejście kolejowe na Braniewie na tym roku będzie rekordowy. Do Polski ma wjechać do końca roku według prognoz ok. 2,75 mln ton - podał Ryszard Chudy z Izby Administracji Skarbowej na Olsztynie.

noclegi, kraków, wrocław, hostel, warszawa

Hostel Księżycowy

Wrocław, Warszawa i Kraków to polskie miasta, do jakich przybywa co roku coraz więcej turystów i gości biznesowych z innych stron Polski i z zagranicy.

W dowolnym momencie jesteś w stanie wyskoczyć na kawę, lunch czy piwo z partnerami biznesowymi lub przyjaciółmi w przepięknym otoczeniu starego miasta. Wybierz miasto, w którym pragnąłbyś załatwić interesy, spędzić weekend albo też spotkać się ze znajomymi. Dlaczego opłaca się wybrać jedną z naszych ofert? Bo jako portal zrzeszający niespełna obiektów noclegowych mamy możliwość negocjacji cen, stać nas, aby wybrać hotel Kraków i hotel Wrocław, jaki będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania. Każdy hostel wyposażony jest w osobną kuchnię lub aneks kuchenny. Każdy ma łazienkę i ma świetną lokalizację. Rezerwacje naszych hosteli i pokoi nie są obciążane dodatkowymi kosztami. Baza hosteli Moonhostel oddaje do dyspozycji Państwu komfortowe, dostępne przez cały rok noclegi w Krakowie, we Wrocławiu i w Warszawie, a także hotele Kraków. Po co niepotrzebnie wydawać środki finansowe na hotele w Krakowie, które dysponują małymi i ciasnymi klitkami, a w dodatku które są ciągle okupowane? Przecież hotele w Krakowie to nic innego jak obskurne i małe pokoiki. Nasz hostel Kraków i hostel Wrocław jak również hostel Warszawa znajduje się w centrum starego miasta i jest dla nich rewelacyjną alternatywą. Za korzystniejszą cenę dostajesz przestronny, wspaniale umeblowany i z gustem wykończony hostel Wrocław i hostel Kraków i hostel Warszawa, jaki możesz wynajmować na dni, miesiące, tygodnie i godziny. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wymagań. Serwis Moonhostel.pl oferuje Państwu już teraz w okazyjnych cenach, ładne i komfortowe apartamenty hotelowe. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze dogodnego miejsca noclegowego przez 24 godziny na dobę.

Okiem reportera

noclegi
kraków
wrocław
hostel
warszawa