Wiadomości o podobnej tematyce

 • Impas na negocjacjach między krajami UE ws. pracowników delegowanych

  Państwa UE nadal nie porozumiały się co do kluczowych zapisów planowanej nowelizacji unijnej dyrektywy o pracownikach delegowanych. Kwestia sporna dotyczy m.in. maksymalnego okresu delegowania okresu przejściowego dla nowych przepisów.

 • Energetyka węglowa generuje miliardowe koszty zdrowotne

  W Europie energetyka węglowa odpowiada za ok. 23 tys. przedwczesnych zgonów rocznie generuje koszty zdrowotne sięgające 63 mld euro - wynika z raportu "Europe's Dark Cloud". na Polsce umiera przedwcześnie ponad 40 tys. osób z powodu zanieczyszczeń powietrza.

 • Rząd chce zobowiązać samorządy do raportowania o podatkach

  Organy podatkowe gmin będą co roku przygotowywać sprawozdania dla ministra finansów na temat podatku od nieruchomości, rolnego leśnego - przewiduje przyjęty we wtorek przez rząd projekt nowelizacji ustawy o podatkach opłatach lokalnych.

 • Wehikuł inwestycyjny UE obiecuje miliony miejsc pracy

  Europejski Bank Inwestycyjny wsparł na ostatnich dwóch latach inwestycje warte 544 mld euro. To powinno dodać 2,3 proc. do unijnego PKB stworzyć 2,25 mln miejsc pracy do końca tej dekady.

noclegi, kraków, wrocław, hostel, warszawa

Hostel Księżycowy

Wrocław, Warszawa i Kraków to polskie miasta, do jakich przybywa co roku coraz więcej turystów i gości biznesowych z innych stron Polski i z zagranicy.

W dowolnym momencie jesteś w stanie wyskoczyć na kawę, lunch czy piwo z partnerami biznesowymi lub przyjaciółmi w przepięknym otoczeniu starego miasta. Wybierz miasto, w którym pragnąłbyś załatwić interesy, spędzić weekend albo też spotkać się ze znajomymi. Dlaczego opłaca się wybrać jedną z naszych ofert? Bo jako portal zrzeszający niespełna obiektów noclegowych mamy możliwość negocjacji cen, stać nas, aby wybrać hotel Kraków i hotel Wrocław, jaki będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania. Każdy hostel wyposażony jest w osobną kuchnię lub aneks kuchenny. Każdy ma łazienkę i ma świetną lokalizację. Rezerwacje naszych hosteli i pokoi nie są obciążane dodatkowymi kosztami. Baza hosteli Moonhostel oddaje do dyspozycji Państwu komfortowe, dostępne przez cały rok noclegi w Krakowie, we Wrocławiu i w Warszawie, a także hotele Kraków. Po co niepotrzebnie wydawać środki finansowe na hotele w Krakowie, które dysponują małymi i ciasnymi klitkami, a w dodatku które są ciągle okupowane? Przecież hotele w Krakowie to nic innego jak obskurne i małe pokoiki. Nasz hostel Kraków i hostel Wrocław jak również hostel Warszawa znajduje się w centrum starego miasta i jest dla nich rewelacyjną alternatywą. Za korzystniejszą cenę dostajesz przestronny, wspaniale umeblowany i z gustem wykończony hostel Wrocław i hostel Kraków i hostel Warszawa, jaki możesz wynajmować na dni, miesiące, tygodnie i godziny. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wymagań. Serwis Moonhostel.pl oferuje Państwu już teraz w okazyjnych cenach, ładne i komfortowe apartamenty hotelowe. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze dogodnego miejsca noclegowego przez 24 godziny na dobę.

Okiem reportera

noclegi
kraków
wrocław
hostel
warszawa