Wiadomości o podobnej tematyce

 • Ministerstwo Cyfryzacji: Trzeba chronić swoje dane na wakacje

  Kupując wakacyjną wycieczkę lub zamawiając hotel przez internet, trzeba chronić swoje dane. Warto i strzec swoich dokumentów tożsamości, aby nie zostały użyte do transakcji na koszt właściciela.

 • Parlament Europejski za wprowadzeniem prostszych etykiet energetycznych

  Podczas wtorkowej sesji plenarnej na Strasburgu europosłowie zagłosowali za wprowadzeniem prostszych etykiet energetycznych na sprzęty AGD, obejmujących skalę od A do G. Wcześniej Parlament Europejski zawarł teraz nieformalne porozumienie na tej sprawie z Radą UE.

 • Co czytają ludzie biznesu (2)

  Kontynuuję wątek książek, które inspirują bądź inspirowały ludzi związanych z biznesem rynkiem kapitałowym. Dla osób z mojego pokolenia, nie będzie zaskoczeniem, że zwłaszcza młodzieńcze inspiracje będą się powtarzać, być może będą bardzo podobne: Karol May Winnetou, Zbigniew Nienacki Pan Samochodzik, a może Alfred Szklarski seria o Tomku Wilmowskim. Od czasu do czasu pojawi się Edward Stachura. Jednak pozostałe pozycje to teraz bardzo szeroki przekrój. Odkrywają powszechnie znane (lub n

 • Technicy na rozdrożu

  Ocena techniczna wykresu leży zawsze na oku obserwatora. To podstawowa prawda. Oczywiście analiza techniczna ma kilka założeń dotyczących kształtu formacji oraz PRAWDOPODOBNEGO kierunku wybicia, jednak należy pamiętać, że owe prawdopodobieństwa często są wyłącznie powtarzanymi od lat stwierdzeniami, bez faktycznej systematycznej weryfikacji. Ot choćby takiej, jaką na swoich książkach robi T. Bulkowski. Można mieć zastrzeżenia czasem do jego metodologii, lecz faktem jest, że próbuje zweryfikowa

różne, polityka, informacje

Dobry adwokat. Jak go znaleźć ?

Sprawa w sądzie dla przeciętnego człowieka, jest sytuacją bardzo trudną.

Nieistotne, czy jest to sprawa z zakresu prawa karnego, cywilnego, czy na przykład prawa pracy. Konieczność umiejętnego poruszania się w gąszczu przepisów prawnych, umiejętność dostosowania się do określonych procedur sądowych i skutecznej walki o swoje prawa, to coś, z czym przeciętny człowiek nie potrafi sobie poradzić. Nie ma w tym nic dziwnego i nie można się o to obwiniać. Jeśli czeka nas sprawa sądowa, jeśli czujemy, iż nie poradzimy sobie w na sali sądowej, warto znaleźć rozwiązanie, które nam to ułatwi – postarać się o dobrego adwokata.

Adwokat może być naszym pełnomocnikiem, bez względu na rodzaj sprawy, w której musimy uczestniczyć. Reprezentuje nas, nie tylko występując w naszym imieniu w sądzie, ale również sporządzając odpowiednie pisma sądowe, ewentualne odwołania, wnioski dowodowe. Rzecz jasna działa w porozumieniu z nami i w naszym imieniu.

Dlaczego warto mieć adwokata?

Adwokat to osoba doświadczona w sprawach sądowych. Zna procedury, wie, jak się w sądzie zachować i co robić, by prowadzić do korzystnego dla nas zakończenia sprawy. Oczywiście nie oznacza to jednak gwarancji sukcesu. Decyzje w sprawie wydaje sąd, na co adwokat nie ma żadnego wpływu, choć działając w sprawie, sporządzając odpowiednie wnioski dowodowe, czy też argumentując nasze racje i dowodząc ich prawdziwości, może skłonić sąd do wydania takiej a nie innej decyzji.

Dobry adwokat to duża pomoc.

Dobry adwokat to pomoc w każdej sprawie sądowej. Oczywiście to pomoc płatna, choć można uzyskać zwolnienie z kosztów adwokackich. Bez względu na to czy wynajęcie adwokata będzie wiążąc się z kosztami, czy też nie, warto się na to zdecydować. Oczywiście istotne jest to, by nie tylko mieć adwokata, ale również mieć dobrego adwokata. Warto więc wybierać rozsądnie. Najbliższa kancelaria adwokacka Piotra Waśko z Piły nie zawsze jest idealnym rozwiązaniem. Warto wybierać rozsądnie i wynajmować adwokata, który jest oceniany jako skuteczny, a poza tym ma doświadczenie w sprawach podobnych do naszej. To jest w naszym interesie.

 • Kancelaria Adwokacka Piotr Waśko
  Adwokat w Pile, Złotowie i Wałczu
  al. Powstańców Wielkopolskich 1B/3
  64-920 Piła

  http://kancelaria-wasko.pl

Okiem reportera

różne
polityka
informacje