Wiadomości o podobnej tematyce

 • Senat przyjął zmiany na przyznawaniu najniższych emerytur

  Senat przyjął na czwartek nowelizację ustaw, która zakłada, że rencistom z orzeczeniem o całkowitej niezdolności do pracy będzie przysługiwało prawo do najniższego świadczenia emerytalnego na wysokości 1 tys. zł.

 • Akcje Poczty Polskiej, PKP PERN-u nie będą wystawione na sprzedaż?

  Poczta Polska, PERN Polskie Koleje Państwowe trafią na listę spółek, których akcje nie będą mogły podlegać zbyciu przez Skarb Państwa - zakłada projekt nowelizacji ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym. Projekt zmienia i m.in. zasady wynagradzania członków Rady ds. spółek.

 • Exatel rozbuduje największą sieć światłowodową państwa

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Administracji przedłużyło z końcem września zawartą 3 lata temu z firmą Exatel umowę na operowanie siecią OST 112, do której podpięte są kluczowe dla Polaków systemy bezpieczeństwa, m.in. numer alarmowy 112.

 • Polska liderem na produkcji owocowo-warzywnej

  Polska był szóstym, pod względem wartości, producentem owoców warzyw na UE-28. Jednak z uwagi na znaczny udział owoców warzyw kierowanych do przetwórstwa, zajmuje także czołowe miejsce na produkcji przetworów owocowo-warzywnych - wynika z najnowszego raportu PKO Banku Polskiego.

dom, ogród, dekoracja wnętrz, automatyka, bramy, rolety

Brama to wrota domu

Brama jest wrotami domu, dlatego warto zadbać o jej jak najlepszą jakość.

Ona zatrzyma złodzieja, ochroni dom przed rozpędzonym autem, a także ozdobi go – pod warunkiem, że jest odpowiedniej jakości, właściwej kolorystyki, ciekawych właściwości. Nie warto kupować kiepskich  bram podrzędnej jakości.

Zdecydowanie warto przyjrzeć się także tematyce napędów do bram. Równie ważne jak bramy garażowe są napędy do takich bram, gdyż to towar wysokiej jakości, chętnie kupowany oraz dość kosztowny. Sporo firm oferuje takie napędy w sklepach internetowych i tam też można poczynić rozeznanie jakiego rodzaju napędy kupić. Możliwy jest także zakup napędów do bram skrzydłowych oraz przesuwnych. Warto zatem dokładnie rozeznać parametry i ceny, żeby nie przepłacać, wydając krocie na bramę kiepskiej jakości – sprzedawcy potrafią wcisnąć byle towar każdemu, nie dajmy się zatem omamić i oczarować kiepską ofertą handlową. Każda rodzina powinna naradzić się z ekspertami zanim kupi taki napęd. Nie ma nic gorszego niż drogi i chybiony zakup – pieniądze wyrzucone w błoto, a rodzina załamana, bo więcej gotówki na koncie nie ma, a marnotrawstwo doszło do skutku.

Właściwy napęd bramy wjazdowej odpowiada za komfort i bezpieczeństwo użytkownika – wprawia bramę w ruch, sterując jej otwieraniem. Ważne, aby siłowniki były nowoczesne, odpowiednie do różnego rozmiaru, ciężaru oraz szybkości otwierania bram przesuwnych. Tego rodzaju bramy są kupowane do prywatnych domów oraz do bloków mieszkalnych zarządzanych przez spółdzielnie mieszkaniowe czy też wspólnoty mieszkaniowe. Taka brama jest pierwszą wizytówką domu – dzięki niej każdy z nas może pozwolić sobie na odrobinę luksusu i pokazać na co nas stać – za interesującą bramą kryje się ciekawy dom. I sprawmy, aby tak myśleli nasi goście o naszym domu. Nasz dom, nasza twierdza, kryje się za wspaniałą bramą, dobrej jakości oraz przyzwoitej ceny.

Podsumowując, zalecamy rozwagę przy zakupie bram oraz życzymy bezawaryjnego korzystania z takiego produktu przez długie lata. Sama brama nie wystarczy – napędy do bram, rolety antywłamaniowe, żaluzje i bramy garażowe to zestaw obowiązkowy dla każdego właściciela nowego domu. Białystok oferuje świetne bramy garażowe w promocji.

 • "Anger" Adam Grześ
  Automatyka Bramy Rolety
  Pomorska 25
  15-548 Białystok
  tel. kom. 602 116 124
  e-mail: biuro@anger24.pl

  http://www.anger24.pl

Okiem reportera

dom
ogród
dekoracja wnętrz
automatyka
bramy
rolety