Wiadomości o podobnej tematyce

 • Na skutek ograniczenia handlu alkoholem mogą upadać małe sklepy

  - Ograniczenia na handlu alkoholem mogą być bardzo dużym problemem dla małych sklepów. Nie wykluczone, że wiele z nich czeka upadłość - uważa Agnieszka Górnicka, prezes Inquiry. Dodaje, że problem dotyczy to wszystkich sklepów o powierzchni do 300 m kw. niezależnie od formy własności.

 • Sondaż: Większość Szwajcarów przeciwna zniesieniu abonamentu rtv

  59 proc. Szwajcarów nie chce zniesienia obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego, o czym zadecydować ma wyznaczone na 4 marca referendum - poinformowały na piątek szwajcarskie media powołując się na wyniki sondażu koncernu prasowego Tamedia.

 • Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

  Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

 • Elektrownia jądrowa będzie budowana

  Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

dom, ogród, dekoracja wnętrz, automatyka, bramy, rolety

Brama to wrota domu

Brama jest wrotami domu, dlatego warto zadbać o jej jak najlepszą jakość.

Ona zatrzyma złodzieja, ochroni dom przed rozpędzonym autem, a także ozdobi go – pod warunkiem, że jest odpowiedniej jakości, właściwej kolorystyki, ciekawych właściwości. Nie warto kupować kiepskich  bram podrzędnej jakości.

Zdecydowanie warto przyjrzeć się także tematyce napędów do bram. Równie ważne jak bramy garażowe są napędy do takich bram, gdyż to towar wysokiej jakości, chętnie kupowany oraz dość kosztowny. Sporo firm oferuje takie napędy w sklepach internetowych i tam też można poczynić rozeznanie jakiego rodzaju napędy kupić. Możliwy jest także zakup napędów do bram skrzydłowych oraz przesuwnych. Warto zatem dokładnie rozeznać parametry i ceny, żeby nie przepłacać, wydając krocie na bramę kiepskiej jakości – sprzedawcy potrafią wcisnąć byle towar każdemu, nie dajmy się zatem omamić i oczarować kiepską ofertą handlową. Każda rodzina powinna naradzić się z ekspertami zanim kupi taki napęd. Nie ma nic gorszego niż drogi i chybiony zakup – pieniądze wyrzucone w błoto, a rodzina załamana, bo więcej gotówki na koncie nie ma, a marnotrawstwo doszło do skutku.

Właściwy napęd bramy wjazdowej odpowiada za komfort i bezpieczeństwo użytkownika – wprawia bramę w ruch, sterując jej otwieraniem. Ważne, aby siłowniki były nowoczesne, odpowiednie do różnego rozmiaru, ciężaru oraz szybkości otwierania bram przesuwnych. Tego rodzaju bramy są kupowane do prywatnych domów oraz do bloków mieszkalnych zarządzanych przez spółdzielnie mieszkaniowe czy też wspólnoty mieszkaniowe. Taka brama jest pierwszą wizytówką domu – dzięki niej każdy z nas może pozwolić sobie na odrobinę luksusu i pokazać na co nas stać – za interesującą bramą kryje się ciekawy dom. I sprawmy, aby tak myśleli nasi goście o naszym domu. Nasz dom, nasza twierdza, kryje się za wspaniałą bramą, dobrej jakości oraz przyzwoitej ceny.

Podsumowując, zalecamy rozwagę przy zakupie bram oraz życzymy bezawaryjnego korzystania z takiego produktu przez długie lata. Sama brama nie wystarczy – napędy do bram, rolety antywłamaniowe, żaluzje i bramy garażowe to zestaw obowiązkowy dla każdego właściciela nowego domu. Białystok oferuje świetne bramy garażowe w promocji.

Okiem reportera

dom
ogród
dekoracja wnętrz
automatyka
bramy
rolety